Slide background

KANCELARIA KSIĘGOWO-PRAWNA

Pomoc i doradztwo prawne, podatkowe, restrukturyzacyjne

Umiejętne zarządzanie przedsiębiorstwem to niezwykle istotny aspekt prowadzenia działalności. Aby zrobić to w sposób skuteczny, niezbędna jest wiedza z zakresu regulacji prawnych, podatkowych oraz gospodarki. Dlatego Kancelaria Alesta, w odpowiedzi na zapotrzebowanie nowoczesnych przedsiębiorców, oferuje profesjonalne doradztwo prawne obejmujące wszystkie aspekty prowadzenia działalności gospodarczej w tym zmiana rezydencji podatkowej.

ImageSkorzystaj z naszej pomocy i uzyskaj porady prawne w zakresie zakładania spółek i podmiotów prawnych, adres rejestracyjny spółki, administracja sekretariatu Spółek, 

Z pełną rzetelnością i dbałością o dobro klienta tworzymy pisma procesowe i doradzamy w sprawach podatkowych, przedstawiając najlepsze z możliwych scenariusze działań. Zajmujemy się kompleksową obsługą prawną w zakresie prawa gospodarczego bez narażania klienta na straty, zachowując harmonię pomiędzy kreatywnością a standardami dzisiejszego rynku. Oferujemy profesjonalne wsparcie od samego początku funkcjonowania firmy, świadcząc pomoc w rejestracji spółek. Proponujemy też usługi wirtualnego biura, które umożliwiają klientom zarejestrowanie firmy pod prestiżowym adresem w Katowicach i uzyskanie pomocy przy pracy sekretariatu.

 Masz trudnego współpracownika, nie możesz się z kimś porozumieć nasz mediator w Twoim imieniu postara sie rozwiązać problem.
Masz dośc kontroli urzędowych, przyjdź do nas zostaw pełnomocntwo i skup sie na swoim rozwoju, my wprost uwielbiamy kontrole skarnowe, administracyjne :)
Zapraszamy do współpracy!