Slide background

KANCELARIA KSIĘGOWO-PRAWNA

PROJEKTY I FINANSOWANIE

Umiejętne zarządzanie przedsiębiorstwem to niezwykle istotny aspekt prowadzenia działalności. Aby zrobić to w sposób skuteczny, niezbędna jest wiedza z zakresu regulacji prawnych, podatkowych oraz gospodarki. Dlatego Kancelaria Alesta, w odpowiedzi na zapotrDla każdej firmy pozyskanie właściwego źródła finansowania, które w optymalny sposób będzie wspierało rozwój ma kluczowe znaczenie. Kiedy proces wyszukiwania i pozyskiwania finansowania prowadzony jest przez brokera oznacza to, że wiedza i czas zaczynają pracować na korzyść Twojej firmy.
Nie ma uniwersalnych rozwiązań dla wszystkich, ponieważ każda firma jest inna. Dlatego Kancelaria Alesta przede wszystkim pomoże znaleźć słabe strony przedsiębiorstwa w analizie finansowej. Tworzymy i wciąż rozwijamy bazę źródeł finansowania firm, dlatego oferujemy rozwiązania dla bardzo różnych przedsiębiorstw i zaspokajać bardzo różne oczekiwania.
zebowanie nowoczesnych przedsiębiorców, oferuje profesjonalne doradztwo prawne obejmujące wszystkie aspekty prowadzenia działalności gospodarczej. 

Image

Aby skutecznie i szybko pozyskać potrzebne finansowanie, teraz również Twoja firma może skorzystać z usług - wyspecjalizowanego, niezależnego brokera finansowego. Kancelaria Alesta dzięki swojej specjalizacji skupiającej się na finansowaniu biznesu, szybko i sprawnie znajduje finansowe rozwiązania, oraz podpowie jak poprawić wskaźniki finansowe.

Misją Kancelarii Alesta jest tworzenie pomostu pomiędzy przedsiębiorcami a instytucjami finansowymi, poprzez pozyskiwanie możliwie najlepiej dopasowanych i korzystnych rozwiązań dla swoich klientów. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców – przybliżamy ofertę finansowych instytucji bankowych i pozabankowych. Zarówno tych czołowych jak i niszowych oraz wąsko wyspecjalizowanych.

Kancelaria Alesta sp z.o.o. współpracuje z bankami, międzynarodowymi instytucjami finansowymi oraz polskimi grupami finansowymi. Oznacza to, że oferuje bardzo szeroką i różnorodną gamę produktów oraz duże doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania dla firm.

Możliwości możesz przetestować całkowicie bez zobowiązań. Bez żadnych opłat otrzymasz propozycje pasujące do potrzeb Twojej firmy i wybierzesz spód nich najlepszą ofertę dla siebie. Zawsze możesz też sprawdzić, czy nie dostaniesz gdzieś jeszcze lepszej oferty.

Przyjdź zapoznaj się z możliwościami finansowania dla Twojej firmy zarówno w obrębie finansowań z banków, instytucji finansujących jak i projektów unijnych.