Slide background

KANCELARIA KSIĘGOWO-PRAWNA

Kancelaria Alesta – nasze usługi

Zawierając z nami umowę, masz pewność, że zostaniesz potraktowany indywidualnie a księgowy, prawnik, doradca podatkowy lub prowadzący bądź właściciele biura są dostępni dla Ciebie 7 dni w tygodniu. Oferujemy szeroki zakres usług dla przedsiębiorców, wspierając zarówno początkujących biznesmenów prowadzących skromną działalność, jak i duże firmy o długim stażu na rynku.Rachunkowość, podatki, kadry i płace

Nasza Kancelaria zajmuje się obsługą wszystkich rodzajów księgowości, zaczynając od działalności jednoosobowych. Obsługujemy stowarzyszenia, wspólnoty mieszkaniowe, fundacje, spółki prawne, komandytowe, partnerskie, akcyjne z kapitałem zagranicznym etc.

Prowadzimy księgowość firm rozliczających się w oparciu o kartę podatkową, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych (Ryczałt), rozliczających się tylko z dochodu z najmu, firm, które wybrały zasady ogólne tj. książkę przychodów i rozchodów (KPiR), ale też przedsiębiorstw wymagających prowadzenia „pełnej księgowości”, czyli ksiąg handlowych.

Nasza Spółka obsługuje firmy bez względu na ich zakres działalności oraz branżę. Mamy doświadczenie we współpracy z przedstawicielami branży budowlanej (spawacze, budowlańcy) poprzez branżę medyczną (lekarze, NZOZ-y) a kończąc na branży transportowej i handlowej.

W swojej działalności obsługujemy całościowo rozliczenia związane z handlem zagranicznym tj. dostawy i nabycia wewnątrzwspólnotowe WNT i WDT, transakcje import i eksport, obliczamy różnice kursowe przy fakturach za usługi dla kontrahenta zagranicznego oraz ewidencjonujemy wszelkie inne zdarzenia gospodarcze.

Prowadzimy dokumentację do celów podatku VAT. W imieniu klienta możemy występować o zwrot podatku.

W obszarze naszej działalności znajduję się również miejsce dla prowadzenia kadr i płac. Możemy w kompleksowy sposób zająć się sprawami związanymi z pracownikami Twojej firmy, przesyłać deklaracje, sporządzać listy płac czy wystawiać zaświadczenia dla pracowników. Ponadto reprezentujemy naszych klientów w Państwowej Inspekcji pracy, a w stałej współpracy posiadamy lekarzy pracy i osoby z uprawnieniami BHP, co umożliwia świadczenie wszechstronnych usług dla każdego przedsiębiorstwa.


Obsługa prawna i wszechstronne doradztwo

Świadczymy usługi doradcze przed założeniem działalności gospodarczej, pomagamy dobrać odpowiednią formę prawną i optymalne rozwiązania podatkowe. Kompleksowa pomoc w rejestracji spółek to idealne rozwiązanie dla każdego, kogo przytłaczają formalności urzędowe.

Zespół prawników zapewnia pełną obsługę prawną w każdej dziedzinie prawa polskiego. W naszym zespole posiadamy również biegłych rewidentów oraz audytorów finansowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać drobiazgowy audyt księgowy.

Reprezentujemy firmy podczas odbiorów inwestycji, w tym odbiorów zgodnie z normami HACCP lub GHP. W swoim zespole zatrudniamy mikrobiologa jako konsultanta w zakresie gospodarki spożywczej, jak i kierunków medycznych. Organizujemy również szkolenia obejmujące swoim zakresem wiele dziedzin związanych z prowadzeniem firmy – od norm BHP po zagadnienie z zakresu psychologii biznesu i reklamą.

To jednak nie wszystko, co możemy zaoferować. W kręgu naszej działalności znajdują się też działania promocyjne dla firm. Przygotowujemy kampanię reklamową, promocję firmy i wszelkie materiały reklamowe z tym związane oraz pieczątki czy wizytówki. Ponadto opracowujemy z zespołem copywriterów oraz grafików niepowtarzalne strony internetowe i obsługujemy sklepy online.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz do kontaktu. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!PRAWO

WIĘCEJ

PRAWO

WIĘCEJ

PROMOCJA FIRM

WIĘCEJ

PROMOCJA FIRM

WIĘCEJ

WDRAŻANIE SYSTEMÓW

WIĘCEJ

WDRAŻANIE SYSTEMÓW

WIĘCEJ

KSIĘGOWOŚĆ

WIĘCEJ

KSIĘGOWOŚĆ

WIĘCEJ

SZKOLENIA I KONFERENCJE

WIĘCEJ

SZKOLENIA I KONFERENCJE

WIĘCEJ