Slide background

KANCELARIA KSIĘGOWO-PRAWNA

IDEALNY SEKRETARIAT

Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Chcesz, aby adres twojego podmiotu potwierdzał jego profesjonalizm i jakość oferowanych usług, ale nie masz pomysłu, gdzie go zarejestrować? Mamy dla ciebie rozwiązanie!

Kancelaria Księgowo-Prawna Alesta oferuje adres dla biura oraz jego kompleksową obsługę. Możesz wybierać wśród różnych pakietów – dopasuj je do firmy w zależności od predyspozycji i potrzeb!

W ramach działalności wirtualnego biura oferujemy oczywiście adres, a oprócz niego szereg usług rachunkowych i prawnych, prowadzenie stron internetowych, wykonywanie pieczątek, wizytówek i ulotek oraz promowanie wizerunku! Możemy odbierać za ciebie korespondencję: paczki i listy (także te awizowane), o ich nadejściu dowiesz się drogą elektroniczną tego samego dnia! 

Jeśli wybierzesz również obsługę tego numeru, będziemy odbierać za Ciebie telefony i udzielać twoim klientom informacji według wcześniej ustalonych wytycznych i instrukcji. Brzmi jak idealny sekretariat?

Satysfakcja ze współpracy – gwarantowana!

Image