Slide background

KANCELARIA KSIĘGOWO-PRAWNA

PROMOCJA FIRM

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi tylko dzięki odpowiedniej reklamie.
Mark Twain

Każda nowa firma pojawiająca się na rynku boryka się z problemami, wynikającymi często z braku rozpoznawalności oraz nieumiejętnej promocji. Opracowanie strategii reklamowania własnej marki, tak aby skutecznie wyróżnić się na tle konkurencji jest kluczowym i podstawowym zadaniem nowych przedsiębiorstw. Zaufaj nam i… zaistniej na rynku!

Image

Spójność w wizerunku każdego przedsiębiorstwa jest elementem kluczowym. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie jednolitą identyfikację wizualną firmy w postaci:

 • logo firmy,
 • wizytówek,
 • ulotek informacyjnych,
 • plakatów,
 • banerów reklamowych,
 • strony www,
 • napisów na samochód,
 • szyldów,
 • papierów firmowych,
 • gadżetów firmowych,
 • strojów firmowych,
 • wielu innych elementów promocji.

Warto pamiętać, że identyfikacja wizualna stanowi element, który od samego początku może wyróżnić firmę na rynku. To właśnie dlatego należy powierzyć zaprojektowanie i wykonanie projektu kreatywnemu zespołowi pracującemu w naszej Kancelarii.

 

Zdajemy sobie sprawę, iż możliwości inwestowania w wizerunek i promocję zależy od indywidualnych predyspozycji finansowych każdej firmy. Należałoby przynajmniej zadbać o podstawowe elementy reklamy, takie jak profesjonalnie zaplanowane logo oraz spójny z nim projekt graficzny strony internetowej. Z czasem i w miarę rozwoju firmy, na bazie posiadanego już logotypu, można projektować kolejne narzędzia promocji.

 

Wśród podstawowych błędów spotykanych przy procesie rozpoczynania działalności gospodarczej można wymienić powierzanie stworzenia strony niewłaściwym osobom - często informatykom, którzy nie mają wystarczającej wiedzy i doświadczenia związanych z marketingiem, a następnie zaprojektowanie wizytówek i ulotek w drukarniach, które nie znają celów dopiero co powstałej firmy. Takie podejście sprawia, że już na samym początku, przekaz skierowany do potencjalnych klientów jest mało czytelny, trudny do zapamiętania oraz często mało atrakcyjny w formie i treści.

 

To właśnie dlatego warto pamiętać, że inwestycja w projekt spójnej i jednolitej identyfikacji wizualnej firmy, to inwestycja w markę!

Dobór właściwych instrumentów promocji oraz form reklamy do Twojej działalności!

Zaplanowanie strategii oraz całościowej kampanii promocyjnej jest bardzo ważne dla każdego przedsięwzięcia, gdyż reklama powinna być bardziej efektywna niż efektowna. Pomożemy Ci to osiągnąć! Wiemy jak dostosować formę i nośniki reklamowe do grupy docelowej Twojej firmy. Odpowiednie analizy i badania pozwolą nam poznać zainteresowania Twoich klientów.

 

W ramach działań promocyjnych Twojej firmy stosujemy najrozmaitsze formy przekazów reklamowych. Wiemy, kiedy warto zastosować klasyczną promocję (np. w postaci reklamy radiowej), a także w jakich sytuacjach wykorzystać niestandardowe komunikaty.

 

Reklama telewizyjna oferuje możliwość dotarcia do bardzo dużego grona odbiorców, podkreśla wiarygodność i prestiż. Mimo to jest stosunkowo droga.

 

Reklama prasowa pozwala dotrzeć do bardzo ściśle wyselekcjonowanej grupy klientów! Ogłoszenia pojawiają się stosunkowo szybko oraz za niewysoką cenę.

 

Reklama radiowa jest bardzo dobrze odbierana przez klientów oraz pozwala wyodrębnić najlepszy z możliwych segment klientów.

 

Reklama zewnętrzna (billboardy, banery, tablice, szyldy itp.) oferuje dużą zauważalność przez klientów, dzięki czemu można przekazać dużo niezbędnych informacji zarówno o oferowanych usługach/produktach, jak i o samej firmie.

 

Reklama wydawnicza (ulotki, katalogi, listy reklamowe itp.) to typ reklamy, który robi dobre wrażenie tylko wówczas, gdy jakość materiałów jest bardzo dobrze opracowana.

 

Reklama internetowa jest najtańszą z form promocji. W dobie komputerów każda z firm powinna wykorzystywać narzędzia oferowane przez internet - jego zasięgi są nieograniczone.Nie musisz mieć wiedzy dotyczącej marketingu. Wspólnie opracujemy najlepszy z możliwych scenariuszy, który wypromuje Twoją firmę ponad konkurencję!